برگزیده فیلم‌های جشنواره صالح به کتاب های درسی راه پیدا می‌کند (ایرنا)

تهران_ ایرنا_ با موافقت وزارت آموزش و پرورش مقرر شد برگزیده فیلم‌های اولین جشنواره صالح که با موضوعیت استان مقدس امامزاده صالح (ع) از دوم اسفند ماه آغاز به کار کرد، به کتاب‌های درسی راه پیدا کند.

به گزارش ایرنا، دبیرخانه این جشنواره روز جمعه اعلام کرد: در جلسه ای که بین مسئولین جشنواره و مدیر کل دفتر انتشارات و فناوری آموزشی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش برگزار شد مقرر شد برگزیده فیلمهای جشنواره جایزه بزرگ صالح علیه السلام از طریق QR  کد به کتاب های درسی راه پیدا کند.

محمدی ضمن ابراز خوشحالی و  امیدواری نسبت به خروجی این جشنواره اذعان داشت با توجه به پیشرفت فناوری ، جامعه دانش آموزی در زمان کنونی نیاز مبرم به چنین فعالیت هایی برای ارتقاء سطح علمی و اخلاقی دارد که به حمدالله با عنایت ویژه تولیت محترم آستان امامزاده صالح علیه السلام و مسئولین جشنواره این امر به تحقق نزدیک شده و امید است اینکار فتح بابی باشد برای برگزاری چنین جشنواره هایی در سطح کشور.

وی در ادامه افزود : به تمامی دبیرانی که برای جشنواره فیلم ارسال کنند لوح سپاس از طرف وزارت آموزش و پرورش تقدیم خواهد شد.

اسماعیل نصیری مسئول کمیته تولید جشنواره جایزه بزرگ صالح علیه السلام ضمن قدردانی از همراهی وزارت آموزش و پرورش با آستان مقدس امامزاده صالح علیه السلام و دبیرخانه جشنواره ؛ عنوان کرد ؛ ارگانها و نهادهای ذی ربط با مساعدت و همراهی بیش از پیش  مارا در هرچه بهتر برگزار شدن این جشنواره یاری کنند.

در پایان این جلسه مقرر شد اخبار جشنواره در مجله رشد انعکاس داده شود.

قرار است این جشنواره در خردادماه سال آینده با معرفی آثار برتر به کار خود پایان دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *